8 ElementT zaprasza na zajęcia dla dzieci i dorosłych

Dorosłym oferujemy zajęcia kreatywne, plastyczne, rozwijające pasje i zainteresowania.
O terminach i tematach zajęć informujemy w aktualnościach.


Dzieciom proponujemy zajęcia, podczas których w zamkniętym cyklu dydaktycznym poznają podstawowe pojęcia plastyczne, zapoznają się z głównymi nurtami w malarstwie, będą odkrywać sztukę poprzez eksperymenty oraz rozwijać umiejętności manualne i techniczne. Będziemy tworzyć własne obrazy, rzeźby, konstrukcje, czyli rozwijać swój talent artystyczny, kreatywność oraz wyobraźnię.

Przy odrobinie sukcesu, zachęty i zaufania, w środowisku sprzyjającym pracy ciekawej i pożądanej dziecko może dotrzeć do krańców świata.

Celestyn Freinet

Zajęcia prowadzone są w taki sposób, by przedszkolaki, dzieci szkolne, a także dorośli mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi materiałami plastycznym. Stosować będą nietypowe techniki, poznają rozmaite narzędzia pracy i podstawowe środki wyrazu artystycznego. Zaprojektują i wykonują również formy użytkowe (wazony, świeczniki, pojemniki na kredki, upominki dla babci i dziadka, rodziców itp.). Mają możliwość odczuwania radości i satysfakcji z własnej twórczości i możliwości prezentowania jej bliskim. Podejmowana działalność zaspokaja potrzebę przeżyć, odwoływała się do doświadczeń i dziecięcej ekspresji.

12 stycznia 2019r. zapraszamy na warsztaty mydełkowe dla dzieci.
Kolorowe i pachnące mydełka gicerynowe to doskonały upominek. 
Każde dziecko wykona dwa mydełka wg własnego pomysłu i zapakuje jako upominek.

Zapisy na FB: 8ElementT e-mail: 8elementt@gmail.com lub sms: 669481212
Koszt warsztatów 15 zł./ dziecko
Zapraszamy także rodziców - każda para dziecko- rodzic także wykona dwa mydełka.
Każde kolejne mydełko to koszt 10 zł.